Popüler

 • Ahmet maranki cilt beyazl
  Cilt beyazlatmak için bitkisel formüller ve domates maskesi deneyebilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki cilt beyazlatmak için bitkisel formülleri önerdi. Cildinizin beyazlamasını mı istiyorsunuz ? Bronz bir ciltten artık sıkıldınız mı ? O halde, Domates maskesiyle cildinizi beyazlatmaya başlamaya adım atabilirsiniz. Trdiyet.com olarak
 • Ebru şallı 21 günde karın
  Ebru Şallı 21 günde karın eritmenin sırrını açıkladı. Günümüzde, bir çok sağlık sorunları bir yana, fazla kilolarından şikayetçi o kadar insan var ki, özellikle yaz aylarında sırf karın bölgelerinde oluşan sarkmalar nedeniyle havuza, denize giremediği dönemler bile olabiliyor. 21 günde kaslı karnın sırrını verdi. İlk öncelikle ödemleriniz, kay
 • Ahmet Maranki bölgesel za
  Profesör Doktor Ahmet Maranki bölgesel zayıflamanın spor ve doğru beslenme ile mümkün olabileceğini söyledi. Özellikle yaz mevsimleri yaklaşırken insanlar formlarını korumak adı altında, bölgesel zayıflamaya yönelmektedirler. Bölgesel zayıflamak için, insanın doğru beslenmesi sağlığına dikkat etmesi gerekmekt
 • Dukan diyeti nasıl yapılı
  Dukan diyeti nasıl yapılır sorusuna trdiyet.com olarak sizlere cevaplıyoruz. Dukan diyet son zamanlarda alınan olumlu neticeler sonucunda oldukça sık başvurulan bir diyet haline gelmiştir. Dukan diyeti ile istediği fiziğe ulaşanla

Popüler

Bu yazı 11185 defa okundu.

Göbek eritmek için ne yapmalıyımGöbek eritmek için ne yapmalıyım
Göbek eritmek için neler yapmalıyız ? Bazı göbek eritme taktiklerini, önerilerini sizlerle paylaşıyoruz. Kilolarımız birçoğumuzun korkulu rüyasıdır. Fakat vücudumuzun bir bölgesi vardır ki o bölgede o kilo çok rahatsız edici bir görünümde olur. Evet vücudumuz o bölgesi göbeğimizdir.

Diyetlerin çoğunda bir zayıflama olduğu doğrudur , gerçektir. Fakat şöyle bir gerçek de vardır ki vücudun yağlı bölgeleri bu erimeden nasibini hiçbir zaman almazlar. Genelde vücudun zayıflayan yeri surat olmaktadır. Surat incelmektedir. Fakat Ender Saraç'ın bu diyetiyle göbeğinizden kurtulacak , sadece suratın zayıflaması derdinden kurtulacaksınız. Bu diyet ile sadece göbekte değil ayrıca bel bölgesinde de gözle görülür , ciddi bir incelme sağlayacaksınız.

Fakat şunu da belirtmeliyiz ki bu diyet tek başına yeterli değildir. Diyetin yanına ayrıca özel spor hareketleri ve bitkisel besinler de tüketmek gereklidir.

Bu 21 günlük diyet programı sonunda göbeğiniz ve belinizden kurtulacaksınız.
Egzersiz olarak sabah ve akşam olmak üzere ellişer şınav çekiyoruz. Bu hareketle karnımızdaki kaslar sıkılaşmaya başlayacaktır.

Bir diğer egzersiz ise sopayla yapılacaktır. Sopayı ensemize koyup iki elimizi yana götürerek hareket yapacağız. Bu hareketi 5 dakika yapmanız yeterli olacaktır. ( Yine sabah ve akşam olmak kaydıyla. )

Sabah kalktığımız gibi ballı limonlu bir su tüketeceğiz.
Sabah ballı limonumuzu içtikten sonra tempolu bir yürüyüş yapmalıyız.
Sabah kahvaltısında elma ve şeftali tüketeceğiz.
Ara öğünde az yağlı bir peynir tüketelim.
Akşam az yağlı ( zeytinyağlı ) hafif bir yemeğin yanında salata ve 1 dilim kepek ekmeği tüketelim.
Gece de bir bardak tarçınlı ve kalorisiz süt tüketelim.
Bu yazı 03 Ağustos 2010, Salı günü, saat 08:49:17'de yayınlandı.

Misafir08 Şubat 2015, Pazar20:55:07

ip atlamak ve top oynamak zayıflamaya yardımcı oluyomu gerçekten ???

Misafir01 Mayıs 2012, Salı13:00:09

Hocam bende göbeğimi eritmek istiyorum. 21 gün sonunda istediğim kiloya ulaşabilir miyim ? Ayrıca spor salonuna gitmeninde faydası olur mu ?

Misafir03 Temmuz 2011, Pazar03:09:58

her akşam ip atlama ve top oynama zayıflamaya ve boy uzatmaya yararmı ender saraç hocam cevabınızı bekliyorum ))

max 200 karakter
696263 soldaki sayıyı kutuya giriniz