Popüler

 • Ahmet maranki cilt beyazl
  Cilt beyazlatmak için bitkisel formüller ve domates maskesi deneyebilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki cilt beyazlatmak için bitkisel formülleri önerdi. Cildinizin beyazlamasını mı istiyorsunuz ? Bronz bir ciltten artık sıkıldınız mı ? O halde, Domates maskesiyle cildinizi beyazlatmaya başlamaya adım atabilirsiniz. Trdiyet.com olarak
 • Ebru şallı 21 günde karın
  Ebru Şallı 21 günde karın eritmenin sırrını açıkladı. Günümüzde, bir çok sağlık sorunları bir yana, fazla kilolarından şikayetçi o kadar insan var ki, özellikle yaz aylarında sırf karın bölgelerinde oluşan sarkmalar nedeniyle havuza, denize giremediği dönemler bile olabiliyor. 21 günde kaslı karnın sırrını verdi. İlk öncelikle ödemleriniz, kay
 • Ahmet Maranki bölgesel za
  Profesör Doktor Ahmet Maranki bölgesel zayıflamanın spor ve doğru beslenme ile mümkün olabileceğini söyledi. Özellikle yaz mevsimleri yaklaşırken insanlar formlarını korumak adı altında, bölgesel zayıflamaya yönelmektedirler. Bölgesel zayıflamak için, insanın doğru beslenmesi sağlığına dikkat etmesi gerekmekt
 • Dukan diyeti nasıl yapılı
  Dukan diyeti nasıl yapılır sorusuna trdiyet.com olarak sizlere cevaplıyoruz. Dukan diyet son zamanlarda alınan olumlu neticeler sonucunda oldukça sık başvurulan bir diyet haline gelmiştir. Dukan diyeti ile istediği fiziğe ulaşanla

Popüler

Bu yazı 31895 defa okundu.

Ahmet maranki göz altı morlukları için önerilerAhmet maranki göz altı morlukları için öneriler
Profesör Doktor Ahmet Maranki göz altı morlukları için bitkisel çözümler ve formüller uygulayabileceğinizi açıkladı. Göz altı morlukları neden oluşur ? Göz altı morlukları nasıl giderilir ? gibi sorularınıza, bu makalede fazlasıyla yanıt bulabileceksiniz. Öncelikle göz altı moruklarının oluşum sürecinden biraz bahsedelim. Gözlerinin altların da insanların sanki siyah boya ile sürmüş gibi morluklar oluşur. Bu morluklar gençlerde de görülebilir, her yaştan kesimden insanda da kozmetik ürünlerle bunlara önlem alabilirsiniz.

Öncelikle gözlerinizle fazla oynamamaya özen göstermelisiniz. Göz kızarmalarının ve göz morluklarının bir çok nedeni bundan kaynaklanmaktadır. Gözlerinizi ovuşturmayın, bu alışkanlığınızı kendinize kazandırın. Beyaz tenli kişilerde daha belirgin olmaktadır, göz altında ki morluklar bunlara bitkisel çözümler üretebilirsiniz. Ancak, göz altı morluklarının oluşum sebepleri arasında, gözlerle fazla oynamak, ovuşturmak, kansızlık, demir eksiklikleri, gibi sorunlardan kaynaklanmaktadır. Göz altı morluklarında beslenmede çok önemlidir. Örneğin bol, bol c vitamini, demir içeren besinler, deniz ürünleri üzüm gibi maddeler kullanmalısınız.

Profesör Doktor Ahmet Maranki ve bitkisel konuda uzman kişilerin bitkisel formüller olarak tavsiye ettikleri göz altı morukluklarına iyi gelen bitkisel çözümleri trdiyet.com olarak paylaşıyoruz. Göz altı morlukları için aşağıdaki bitkisel önerilerimizi uygulayabilirsiniz.

Avakado yağı; Avokado yağını gözlerinizin etrafına nazik bir şekilde, göz çevresine sürerek morluklarınızı tedavi edebilirsiniz.

Rezene ile göz altı moruklarınızı önleyebilirsiniz. Yaklaşık olarak bir bardak kaynatılmış klorsuz suyun içerisine rezene koyun ve soğutun. Pamukla daha sonra bu karışıma batırarak göz kapaklarınıza yerleştirin ve 20 dakika bekletin, daha sonra ılık su ile yıkayınız.

Elma terapisi yaparak göz altı morluklarınıza son verin; Elmaları rendeledikten sonra suyunu sıkarak, içerisine bir tatlı kaşığı türk havesi koyun ve gazlı bez ile arasını sararak sorunlu olan göz altı morlu bölgelerimize uygulayın. Bu uygulamanın haftalık olarak 3 gün yapılması tavsiye edilmektedir.

Ebe gümeci ile göz altı morluklarınızı engelleyebilirsiniz. Yaklaşık olarak bir tutam taze olması önemlidir. Taze ebegümeciyi ezdikten sonra içine biraz elma suyu ekleyerek gazlı bezin arasına koyun. Daha sonra göz çevrelerimizde 15 dakika bekleterek, ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Göz altı morluklarının tedavisinde kullanılan bitkisel formüller ve çözümler yukarıdaki gibidir. Bitkisel yöntemlerle bir çok hastalığını tedavi edebilirsiniz. Yalnız, doktorlara tanışarak bu tedavi yöntemlerini uygularsanız, onların vereceği tavsiyeler ile bu yöntemleri birleştirerek, daha faydalı ve sağlıklı bilgiler alacağınızın bilincinde olunuz. Sağlıklı günler.
Bu yazı 02 Eylül 2010, Perşembe günü, saat 16:18:17'de yayınlandı.

Misafir19 Mayıs 2015, Salı21:16:07

Etkisini umarım çabuk gösterir bende yeni gördüm denicem

Misafir06 Nisan 2015, Pazartesi01:18:39

Göz altı morluklarim çok fazla dedoklerinizi yapacam inşaallah iyi gelir

Misafir02 Haziran 2014, Pazartesi18:55:49

Benim de gözaltı morluklarim var bende denicem

Misafir26 Haziran 2013, Çarşamba19:16:52

Cok etkılı olacagını dusunuyorum tesekkurlerrrr

Misafir11 Mart 2013, Pazartesi12:03:30

3 senedir gözaltlarım mor.Toplum içine çıkamıyorum.Çok kötü bir durum Allah yardımcımız olsun.Gözdoktoru A vitamini eksikliğinden olabilir dedi çok da kaşımayın Havuç elma iyi geliyor.

Misafir10 Şubat 2013, Pazar05:45:06

göz altı morluğundan kurtulmak istiyorum

Misafir22 Ocak 2013, Salı03:02:21

genetik göz altı morluklarım var yine de bu yöntemleri uygulasam geçer mi?

Misafir06 Aralık 2012, Perşembe07:02:38

genetik göz altı morlugum var kahverengilik naptıysam gecmedi napabilirim genetik göz altı morluguna ?

Misafir07 Kasım 2012, Çarşamba11:59:35

morluk ve kırışıklığımdan kurtulmak istiyorum hepsini uygulayacağım

Misafir20 Eylül 2012, Perşembe02:22:51

sen hepsini yap

Misafir11 Mayıs 2012, Cuma13:44:39

çok teşekkürlerr

Misafir28 Aralık 2011, Çarşamba15:27:12

26 yaşındayım çocukluğumdan beri gün geçtikçe artan göz çevresi morluklarım var genetik olabileceğini düşünüyorum ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.Kendime olan güvenimi kaybediyorum bu yüzden.

Misafir24 Mart 2011, Perşembe07:58:09

Bu uygulamaların herhangi birisini yapsak yeterli mi Yoksa hepsi ayrı ayrı mı uygulanmalı

max 200 karakter
942482 soldaki sayıyı kutuya giriniz