Popüler

 • Ahmet maranki cilt beyazl
  Cilt beyazlatmak için bitkisel formüller ve domates maskesi deneyebilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki cilt beyazlatmak için bitkisel formülleri önerdi. Cildinizin beyazlamasını mı istiyorsunuz ? Bronz bir ciltten artık sıkıldınız mı ? O halde, Domates maskesiyle cildinizi beyazlatmaya başlamaya adım atabilirsiniz. Trdiyet.com olarak
 • Ebru şallı 21 günde karın
  Ebru Şallı 21 günde karın eritmenin sırrını açıkladı. Günümüzde, bir çok sağlık sorunları bir yana, fazla kilolarından şikayetçi o kadar insan var ki, özellikle yaz aylarında sırf karın bölgelerinde oluşan sarkmalar nedeniyle havuza, denize giremediği dönemler bile olabiliyor. 21 günde kaslı karnın sırrını verdi. İlk öncelikle ödemleriniz, kay
 • Ahmet Maranki bölgesel za
  Profesör Doktor Ahmet Maranki bölgesel zayıflamanın spor ve doğru beslenme ile mümkün olabileceğini söyledi. Özellikle yaz mevsimleri yaklaşırken insanlar formlarını korumak adı altında, bölgesel zayıflamaya yönelmektedirler. Bölgesel zayıflamak için, insanın doğru beslenmesi sağlığına dikkat etmesi gerekmekt
 • Dukan diyeti nasıl yapılı
  Dukan diyeti nasıl yapılır sorusuna trdiyet.com olarak sizlere cevaplıyoruz. Dukan diyet son zamanlarda alınan olumlu neticeler sonucunda oldukça sık başvurulan bir diyet haline gelmiştir. Dukan diyeti ile istediği fiziğe ulaşanla

Popüler

Bu yazı 4414 defa okundu.

Ender saraç elma sirkesinin faydalarıEnder saraç elma sirkesinin faydaları
Ender Saraç elma sirkesi hakkında son zamanda uzmanların yaptığı araştırmalar sonucunda ortaya koydukları elma sirkesinin faydaları saymakla bitmiyor. İnsan sağlığı açısından oldukça önemli rol oynayan elma sirkesi günlük hayatınızda yemeklere, salatanıza yada içeceğinize katarak rahatlıkla tüketebilir bu sayede elma sirkesinin insan vücudu için bulunmaz nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Trdiyet.com olarak Ender Saraç elma sirkesinin insan sağlığı için faydalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Ender Saraç elma sirkesinin faydaları ;

Elma sirkesi başta migren, yorgunluk, el ve ayak şişmesi türündeki rahatsızlıklarınıza deva olurken bir yandan da sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza olanak sağlıyor.

Elma sirkesi antiseptik özelliği sayesinde meyve ve sebzelerinizi elma sirkesi ile yıkamanız halinde mikroplardan arınmasını sağlıyorsunuz. Anjin ve streptokok dahil olmak kaydı ile bütün boğaz ağrılarında 1 bardak suya katılması halinde saat başı yapılan gargara ile rahatlatıcı özelliğini göreceksiniz.

Bir kapın içerisine su ile eşit miktarda elma sirkesi koyup kaynatın, kaynayan elma sirkesinin altını kısın ve buharını yüzünüze tutun. Bu şekilde 3 dakika kadar kalıp soluk alıp vermeniz migren ağrıların geçmesine vesile olacaktır.

Bir leğenin içine ayak bileklerinize gelecek kadar su doldurun içerisine yarım şişe elma sirkesi ilave edip, günde sabah ve akşam olmak üzere iki kere ayaklarını dinlendirin.

Böcek ısırması, kurdeşene bağlı kaşıntılar, arı sokması ve cilt çatlaklarında sorunlu bölgeye süreceğiniz elma sirkesi rahatsızlığınızı ve acıyı dindirdiğini göreceksiniz.

Pürüzsüz bir cilde sahip olmak için banyo suyunuza yarım şişe elma sirkesi ilave edin bu sayede cildinizin yumuşadığını ve parladığını göreceksiniz. Sivilceler için ise su ile seyreltilmiş elma sirkesi ile yüzünü silin ve durulayın, bu sayede akne ve sivilcelere neden olan mikropların öldüğünü ve ışıl ışıl bir cilde sahip olduğunuz göreceksiniz.
Bu yazı 02 Eylül 2010, Perşembe günü, saat 12:25:07'de yayınlandı.
max 200 karakter
985866 soldaki sayıyı kutuya giriniz